Čeho si všímat při výběru interiérových barev?

0
293
Loft bedroom interior, bed linen colored in trendy color of year 2022 Very Peri background. Inspired by using color 17-3938, Color of the year concept. Minimalist home design Scandinavian style

I vy jste se rozhodli svépomocí vymalovat interiér vašeho domu? Pravidelně pečujete o dřevo, které ošetřujete speciálními nátěry a oleji určenými právě na tento typ materiálu? Máte kovový plot, který také vyžaduje pravidelnou a pečlivou údržbu za pomoci barev na kov? V tom případě nezapomínejte na kvalitní produkty, které vám usnadní práci a zároveň dodají jednotlivým prvkům ve vaší domácnosti ten správný šmrnc!

Jedete malovat? V tom případě dejte pozor na …

Pokud se ještě před malováním bytu dopustíte více chyb, jen velmi obtížně je napravíte. Základem je vybrat kvalitní interiérovou barvu, a to především z hlediska kvality, ale také správného odstínu, který bude ladit s interiérem vašeho domu. V současnosti je mimořádně oblíbená bílá barva či různé zemité odstíny, které jsou nadčasové, a tedy jejich výběrem nic nezkazíte. Obzvlášť pokud bydlíte ve starším domě s malými okny, je výběr bílé barvy přímo žádaný! Samozřejmě, že v současnosti je na trhu k dispozici spousta různých odstínů, přes syté barevné odstíny až po pastelové barvy, které jsou skvělou volbou třeba do dětského pokoje.

Modern Bedroom Interior At Night With Neon Light. Messy Bed, Clothes In Closet, Armchairs And Floor Lamp.

Nechte si poradit od odborníka

V zásadě platí, abyste nevybírali barvu, kterou nemáte rádi. Je samozřejmě jednoduché nechat se přesvědčit, že ta nebo ta barva je moderní, ovšem pokud s ní nebudete ztotožněni vy, konečný výsledek se vám líbit nebude. Odborníci v tomto směru vám umí poradit nejen se správnou značkou barvy, výběrem vhodného odstínu, ale také vám mohou namíchat přesně takový odstín, po jakém toužíte. Není žádným tajemstvím, že barvami můžete prostor opticky zvětšit, ale také zmenšit. Pokud jste si i vy ujasnili výběr té správné barvy, ale také odstínu, určitě navštivte internetovou drogerii Bugy.sk, ve které naleznete barvy laky, případně barvy ve spreji na radiátory nebo textil, ale také bohatou nabídku olejů, lazur či různých stavebních materiálů, které využijete při předělávce bytu nebo domu i vy.

Předchozí článekNábytek z masivu dodá vaší ložnici příjemný charakter
Další článekJak postupovat při výběru interiérové ​​barvy na zeď