Půjčovna stavebních strojů Zeppelin – virtuální exkurze

0
331

Zveme vás k virtuální exkurzi půjčovny strojů Zeppelin SK. Budete překvapeni širokým výběrem strojů, mechanizace a techniky a dozvíte se také, že půjčit si některý z nich je mnohem jednodušší, než jste si mysleli.

Když koupě stroje není řešením

Půjčovna stavebních strojů pomáhá dodat firmám flexibilitu a vyhnout se vysokým nákladům, které by představovalo zakoupení takové techniky. Asi neexistuje firma, která by čas od času nepotřebovala posílit kapacity strojového parku či jednorázově využít mechanizaci, kterou nedisponuje.

I to jsou důvody, proč Zeppelin SK, distributor a prodejce strojů Caterpillar, provozuje půjčovnu strojů a nejrůznější techniky. Kromě nabídky jednorázových výpůjček tak vychází vstříc potřebám stálých zákazníků, mezi které patří nejen malé firmy, ale také největší hráči ve slovenském stavebnictví.

Stavební stroje, elektrocentrála, manipulační technika a mnoho jiného

Zeppelin SK se nezabývá pouze stavebními stroji, v půjčovně totiž naleznete desítky různých druhů mechanizace.

Pevný základ tvoří stavební stroje jako bagry (rypadla – a to pásová i kolová), nakladače, manipulátory, rypadlo-nakladače, malé smykem řízené nakladače, válce, dozery či dumpre. Pro práce menšího rozsahu máte k dispozici zmenšené verze strojů. minibagry (minirypadla), smykem řízené nakladače, minidumpre či mininakladače. Samozřejmostí je i široký výběr příslušenství k těmto strojům. různé druhy lopat, videl, asfaltové ši skalní frézy, vrtáky a hydraulická kladiva.

Nabídka pokračuje manipulační technikou v podobě nejrůznějších druhů vysokozdvižných vozíků a nůžkovými i kloubovými pracovními plošinami. Pokud potřebujete vyčistit pozemek či provádět terénní úpravy, pomůže vám zahradní technika v podobě pařezových fréz, štěpkovačů, mulčovačů či pořadačů trávníků. Energii a osvětlení při pracích vám dodá pojízdná nebo stacionární elektrocentrála a osvětlovací věže. Nabídku zakončuje vibrační a hutnící technika, přívěsné vozíky, nivelační systémy a ruční nářadí. Ani to ovšem není všechno, nabídka půjčovny Zeppelin SK se totiž neustále rozšiřuje.

Obhlídka na místě iz pohodlí domova

Půjčovna stavebních strojů Zeppelin SK má na Slovensku 5 poboček – dvě v Bratislavě a po jedné v Banské Bystrici, Žilině a Košicích. Při návštěvě pobočky vám jeden z 50 odborníků půjčovny poradí nejvýhodnější řešení, předvede techniku, o kterou máte zájem a seznámí vás s podmínkami a cenou pronájmu.

V Zeppelin CZ chápou, že ne každý má času nazbyt, vše proto můžete vybavit z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Přes internet si totiž můžete vypočítat cenu pronájmu a dokonce se také zúčastnit online obhlídky, kterou pro vás specialista z půjčovny předem připraví. Během ní vám stroj předvede v akci a zodpoví vaše dotazy.

Earth mover in a new highway construction S3, Poland

Maximální vstřícnost samozřejmostí

Online obhlídkou a konzultací vstřícnost nekončí. Po prověření vaší firmy vám půjčovna Zeppelin CZ v dohodnutý termín stroj přiveze na dohodnuté místo, předvede a zaškolí obsluhu. V tomto stadiu je stroj okamžitě připraven pracovat. Pokud nemáte k dispozici pracovníka se strojnickým průkazem, můžete si stroj vypůjčit is kvalifikovaným strojníkem.

Při delším období vypůjčení máte zaručeny i pravidelné odborné prohlídky a opravy stroje. Za prohlídky a opravy v případě vámi nezaviněných poruch neplatíte.

Předchozí článekJak postupovat při výběru interiérové ​​barvy na zeď
Další článekLED panely jako náhrada za bodové osvětlení