České cyklistické oblečení SILVINI vás překvapí funkčností, detaily i vzhledem. Pořiďte si kvalitní kousky

0
360
Rear view male and female bikers with moutains bicycles standing on the top of a hill enjoying the sunset. Blurred background with copy space

Jezdit na kole znamená pro mnohé relax, aktivní odpočinek, udržování si postavy v kondici, hubnutí, také možnost dostat se zdarma kdekoli potřebujeme, adrenalin, vyžití, čas strávený s tím, na kom nám záleží… Aby se vám ale jezdilo skvěle, nejenže je důležité mít kvalitní kolo. Potřebujete i oblečení, v němž vám bude komfortně za jakéhokoli počasí po čas všech ročních období. Trošku jiné požadavky mají cyklisté profesionální, trochu jiné rekreační jezdci, ale všichni shodně chtějí být v pohodlí. 

Vsadit na jistotu můžete nákupem oblečení ve vysoké kvalitě. Tu vám nabízí české oblečení SILVINI.

Proč právě SILVINI

Hledáte-li stylové a kvalitní cyklistické oblečení, značka SILVINI vám bude vyhovovat. Nabízí oblečení pro rekreační cyklisty i pro profesionály, kteří z kola takřka nesesednou. Je navrhováno tak, aby dovolilo podávat maximální výkony. 

SILVINI je naše, česká značka, jejíž vývoj, střih i všechno další důležité probíhá v České republice. Čistě z ekonomických důvodů je pak oblečení vyráběno v Číně pod neustálým dohledem, aby dodržovalo vysoké standardy. Produkty SILVINI jsou testovány v Itálii, odkud je inspirován i design.

Kvalita je natolik vysoká, že nejen v Itálii, kde slaví velký úspěch, je schopná konkurovat těm nejlepším. Může za to neustálá inovace, vylepšování desingu, výběr nejlepších materiálů i další detaily, které značku dělají výjimečnou.

Cyklistické oblečení SILVINI můžete spatřit na profesionálních cyklistech, s výrobcem spolupracuje např. Cyklistická akademie Romana Kreuzigera nebo Michal Prokop.

Vybírat můžete z bohaté nabídky, která skýtá např. bundy, MTB kalhoty, rukavice, návleky na tretry, ponožky…

Pojďte se podívat na Bikero.cz, kde najdete nejen kvalitní oblečení SILVINI, ale také třeba ENDURA ze Skotska nebo CASTELLI z Itálie, a vyberte si, ať už jste muž nebo žena.

Předchozí článekAromaterapie
Další článekPotřebujete osvětlit prostor nebo nábytek, ale máte málo místa na montáž klasického světla? Použijte LED pásky