- Reklama -Newspaper
Pátek, 12 července, 2024
bydlení

Potřebujete osvětlit prostor nebo nábytek, ale máte málo místa na montáž klasického světla? Použijte LED pásky

spot_img

O LED páscích jste zřejmě už alespoň něco málo slyšeli. Pokud je ale chcete použít poprvé ve svém prvním čerstvě pronajatém bytě či kdekoli jinde, pojďme si je v rychlosti krátce představit. LED pásky se pyšní extrémně dlouhou životností – vydrží svítit 20 000 – 40 000 hodin. Jsou velmi efektivní, většina energie se mění ve světlo, nikoli na teplo. Potěší vás i jejich příjemný vzhled.

Zapomeňte na neustálé měnění zdroje světla

Protože jsou LED pásky až abnormálně odolné před opotřebením a pokažením, vydrží svítit 20 000 – 40 000 hodin, což pro vás znamená, že světelný zdroj nebudete měnit tak často, jak jste byli zvyklí. Hliníkové profily, které se dají k LED páskům koupit, jejich životnost ještě prodlouží. Ty totiž slouží k odvodu přebytečného tepla od LED a tím jeho životnost zvýší.

Pro každého kutila

Ať už jste elektrikář nebo jen člověk, který se snaží naučit pracovat se vším, co mu do rukou přijde, s LED pásky se vám bude velmi dobře pracovat. Můžete je libovolně zkracovat nebo také ohýbat. Skvěle se tak hodí na osvětlení kuchyňských linek, skříní, vitrín, polic a poliček, také schodišť, dokonce také postelí i jiného nábytku, či jen tak pro dekoraci. Používají se ale nejen v domácnostech, často nachází uplatnění pro různorodé i průmyslové a komerční aplikace.

Co je malé, to je milé

Velikost LED pásků vás možná svými rozměry zprvu překvapí. Některé LED pásky mají šířku jen 4 mm, a tak je můžete namontovat téměř kdekoli, i tam, kde klasické světlo nevešlo. K dostání jsou i různé barevné LED pásky, LED RGB s dálkovým ovládáním, možností změny barvy, barevných efektů. Proto máte v konečné fázi neomezené designové možnost instalací a osvětlovacích návrhů, jež mají na vzhled pokoje velký vliv. Hliníkové profily vám také poslouží jako zajímavý designový prvek.

Více informací najdete na ampul.eu.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora