Bydlení začíná u nás již 30 let

0
395
Small wooden house covered by hands

PSS už léta ukazuje cestu, jak být finančně soběstačný a zajistit si vlastní bydlení.

Jistota iv nejistých časech

PSS už léta ukazuje cestu, jak být finančně soběstačný a zajistit si vlastní bydlení. A tato cesta je schůdná pro všechny, kteří se s námi naučí rozumně spořit a finančně plánovat. V těchto nejistých časech je nabídka produktů PSS relevantním synonymem pojistky a stabilitou před rostoucími úroky.

PSS pomohla téměř každé rodině na Slovensku

Za 30 let PSS pomohla k lepšímu bydlení již téměř 2,5 milionu Slováků. V současnosti si u nás spoří přes půl milionu klientů, mnoho z nich má několik smluv. Těší nás, že stále více lidí myslí dopředu a oceňuje řešení, které jim dává jistotu. Spoření je zkrátka opět v módě.

odkaz

Mladé rodiny jsou budoucnost

Rodiče chtějí vždy pomoci svým dětem a díky PSS tak mohou učinit prakticky hned po narození. Začnou jim spořit, aby jim později usnadnili start do života. V současnosti část státních prémií jde na spoření dětí. Mají také naši podporu, účty Junior jsou vedeny bez měsíčního poplatku.

Warsaw, Poland – May 26, 2019: Behind the street and behind the trees, there are multi-storey residential houses seen in a housing estate called Goclaw

PSS podporuje zelené projekty

Jak produkovat méně skleníkových plynů? Utrácejme méně energie. Stavební spoření se ideálně hodí pro „zelené“ rekonstrukce, aby lidé svůj úvěr zčásti spláceli z úspor na energiích. Zateplení, nová okna, solární panely, efektivnější topení – to vše jim snižuje spotřebu a nám zlepšuje životní prostředí.

Předchozí článekNaučme děti, jak chránit přírodu a krajinu
Další článekBez včel bychom nebyli. Jak poznat kvalitní med?